Program

     

    31.08.2009.

    17:00  Trg Ante Starčevića:
    RENDŽERI SNOVOGRADA – Akcija za svu  djecu  koja imaju bicikl i tricikl + IKIIKI klauni (Zagreb)
    18:00  Drvengrad, Perivoj kralja Tomislava (1):
    OTVORENJE : KUĆE ZUBIĆ VILE/vrtići Dugine boje, VILINSKE LOGICE/Plesna igraonica Početnica, DKBM Osijek, ANĐEOSKOG EKO SNA/Centar za predškolski odgoj Osijek, VILINSKI AEROBIK/Iva Ižaković

    1.09.2009.

    17:00  Drvengrad, Perivoj kralja Tomislava (1):
    Igraonice: KUĆA ZUBIĆ VILE,  VILINSKA LOGICA, ANĐEOSKI EKO SAN, VILINSKI AEROBIK
    Dječja predstava: Vjetar uvijek nešto nosi/Umjetnička grupa Cirkus
    19:00   Bastion (2):
    Spuštanje neba/Dje.V.E.
    Akcije:  Mirišem, živim, kušam maštam SLAVONIJU/ BIO Q cluster, Medeni kokteli i kako su jeli naši stari/ Ugostiteljsko-turistička škola Osijek
    Promocija gostiju manifestacije /Zadar, Split, Pakoštane, Pforzheim...
    Performance: LEOPARDMAN (Australija)
    Plesni nastupi: Večer u Parizu/Plesni studio Shine Osijek, Steam heat/ Plesni studio Brodway Osijek
    21:00  Caffe bar Glembay (Radićeva ulica):
    Projekt: VILINSKI NAPITCI Gargantua i Pantagruela

    2.09.2009.

    17:00  Drvengrad, Perivoj kralja Tomislava (1):
    Igraonice: KUĆA ZUBIĆ VILE,VILINSKA LOGICA, ANĐEOSKI EKO SAN, VILINSKI AEROBIK
    19:00  Galerija likovnih umjetnosti u Osijeku:
    Performansi: ČUDO U VRTU/Paloma Bianca i  Riccardo Moretti (Italija)
    Izložbe:  Ljetni lomo dnevnici: prolog /Mare Milin (Hrvatska) Transparent dreams/ Leonilda Conti-Ribić (Hrvatska, Italija)
    20:30  Bastion (2):
    KONCERT VJETRA I ZVIJEZDE PJEVALICE/ Goran Bošković, Robert Vnuk, Ana Vlajnić, Jelena Radan

    3.09.2009.

    17:00  Drvengrad, Perivoj kralja Tomislava (1):
    Igraonice: KUĆA ZUBIĆ VILE,VILINSKA LOGICA, ANĐEOSKI EKO SAN, VILINSKI AEROBIK
    19:15  Areološki muzej:
    MJESTO ŽELJA/Dje.V.E.
    19:30  Arheološki muzej:
    SHEDERVISH  DANCE / Valentina Lacmanović (Francuska)
    20:30 Arheološki muzej:
    LUNULE - a capella uspavanke /glazbena suradnja Zlatne mreže, Tamare Šarlija, skupine Meritas i Jelene Radan

    4.09.2009.

    17:00  Trg sv. Trojstva (3):
    Vilinski zboropjev: ZUJAK LETI U SUMRAK/organizacija vrtića Dugine boje
    Drive your dreams by Integra Dundović/Toyota IQ
    20:00 Arheološki muzej:
    Koncert:  JAPAN U GOSTIMA - flauta gitara soprano i piano/ Učenici Glazbene škole Franje Kuhača, Mayumi Kamei, Wakana Takahashi (Hrvatska, Japan)

    5.09.2009.

    11:00   Trg Ante Starčevića (4):
    Živuće figurice, igrajmo svi Čovječe ne ljuti se/ Fondacija tuzlanske zajednice (BiH)
    19:30   Vodena vrata:
    OTVARANJE SNOVOGRADA: prezentacija svih radionica u   
    interakciji s publikom - sudjelovanje više od tisuću djece uz podršku:
    Agnes Kern, (AUSTRIJA), Christine Schulthess (Švicarska), Monika Teal (SAD), Franceska Krnjak (ITALIJA), Riccardo Moretti (ITALIJA), Saba Skaberne (SLOVENIJA), Tina Koščak (SLOVENIJA), Sabah Abujaja (LIBIJA), Valentina Lacmanović (FRANCUSKA), Wakana i Satoko Takahashi, Mayumi Kamei (JAPAN), Johanna Wittum Schule Pforzheim (NJEMAČKA), Fondacija tuzlanske zajednice (BiH), Dječji vrtić Radost Zadar, Sveučilište Zadar, OŠ Pakoštane, Igor Mudronja, Kornelija Kosanović Koni, MERITAS, Jelena Radan, Branko Trajkov Trak, Mladen Kušec, Tomislav Kozarčanin, Aleksandra Colnarić, Antoaneta Radočaj-Jerković, Dalija Dozet, Vanja Zanze i Dragana Eržić, Iva Ižaković, Leonilda Conti-Ribić, Ivana Pralija, Jasna i Miroslav Komendanović, Martina Bek Mabe, Ivana Pralija, Lidija Helajz, Irena Bando, OŠ F.K.Frankopan (A.Šebo), OŠ D.Cesarića (Lj.Marković, S. Mašaberg, L.Lovrenčić, N. Vukadinović), OŠ Grigor Vitez (A.Ćosić), Glazbena Škola Franje Kuhača (T.Karačić-Šoljić, M.Rimac), Učiteljski fakultet (J. Kovačević i suradnici), Škola za  tekstil, dizajn i primijenjenu umjetnost (J. Bauer, D. Jerabek), Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek (D. Pađen Farkaš), Poljoprivredna i veterinarska škola (V.Rudnički), III. gimnazija (M.Krenus), DV Dugine boje (K.Mihajlović-Hirnstein, G.Tarnai, J.Miličić), Ugostiteljsko-turistička škola (K.Kesegi-Krstin), Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Udruga Slama, Udruga Srce, Dječje SOS selo-Lekenik, Udruga Anđeli Split, Dječji dom Izvor Selce, Dječji dom Maestral Split, Udruga Down Čakovec, Dječji dom Karlovac ...brojni volonteri, tehničari, roditelji....

    U slučaju kiše:
    (1)    Odgađa se za prvi sunčani dan
    (2)    HDLU
    (3)    Dječje kazalište u Osijeku
    (4)    Esseker centar

    Sponzori 2016.

    Medijski pokrovitelji 2016.

    Udruga za rad s mladima Breza
    L. Jagera 12, 31000 Osijek
    tel/fax: +385 31 272 583, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
    www.breza.hr

    © 2004 - 2017 Udruga za rad s mladima Breza