Program manifestacije

    Program međunarodne manifestacije za djecu i mlade
    “Zemlja bez granica“  “... i...“ 2011.

    31.08.2011.

    Radionice po rasporedu  na www.zemljabezgranica.com

    10:30 – 13:30 Kino Uranija - Andersenove bajke - matineja za klince i klinceze
    17:00 – 19:00 Na livadi nekadašnje Bijele lađe - Igraonica za predškolce „Friksterova šumska priča“ - DV Dugine boje
    19:00 – 19:30 Predstava za djecu „Pčelice, pazi!“ - Kazališna družina Don Hihot, Ivanić-Grad
    19:30 Žuta podmornica,  Zimska luka - Bubamarina noć/ Broadway - Plesni perfomans/ Bubnjarski performans/ Meritas

    01.09.2011.

    Radionice po rasporedu na www.zemljabezgranica .com

    10:30 – 13:30 Kino Uranija - Andersenove bajke - matineja za klince i klinceze
    17:00 – 19:00 Na livadi kod nekadašnje Bijele lađe - Igraonica za predškolce „Friksterova šumska priča“ - DV Dugine boje
    20:30 Pješački most - Zdenka Kovačiček, pratnja Branko Bogunović  - „Janis Joplin, nemirna rijeka“, CorpArt „Točka na i“ - plesni performans

    02.09.2011.

    Radionice po rasporedu na www.zemljabezgranica .com

    10:30 – 13:30 Kino Uranija - Andersenove bajke - matineja za klince i klinceze
    17:00 – 19:00 Na livadi kod nekadašnje Bijele lađe - Igraonica za predškolce „Friksterova  šumska priča“ - DV Dugine boje
    20:30 Pješački  most - Akrobatski performans na svili „Most koji pleše“, Rijeka, Shine „Voda“ - plesni performans
    21:00 Na livadi kod nekadašnje Bijele lađe - Koncert Drvored, Zagreb

    03.09.2011.

    17:30 Trg Ante Starčevića - III Festival dječje pjesme „Zujak leti u sumrak“ - u organizaciji DV Dugine boje, sudjeluju vrtići Osijeka i Osječko-baranjske županije
    18:15 Tramvajska stanica kod Rundele velikana - Trandžika vozi u Čudograd, najljepši  grad na svijetu koji spava na vodi, a diše u šumi
    18:30 Županijska ulica - Instalacija međunarodnog projekta ART&EARTH „Čuvajmo boje vode“
    19:00 Trg Ante Starčevića - Kako voda i šuma putuju, plesni performans (Koreografija: Vuk Ognjenović, Glazba: Igor Valeri, sudjeluju:  Vaga, Shine, Capoeira, Brodway,Trbušni ples, Movement, Plivački klub Žito, CorpArt,Temptation, Ritmička gimanstika RONDO ...) , Sinkro plivačice HAKSP Mladost, Zagreb - Plesni performans, Prezentacija svijeta Vode - u organizaciji škola, udruga, umjetnika, ...
    19:30 Ribarska ulica, livada kod nekadašnje Bijele lađe, lukobran Zimske luke, promenada do Hotela Osijek  - Prezentacija svijeta Šume - u organizaciji škola, udruga, umjetnika, polaznika radionica, ...
    20:00 Lukobran - Andersenove bajke - projekcija Kinematografi Osijek

    Sponzori 2016.

    Medijski pokrovitelji 2016.

    Udruga za rad s mladima Breza
    L. Jagera 12, 31000 Osijek
    tel/fax: +385 31 272 583, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
    www.breza.hr

    © 2004 - 2017 Udruga za rad s mladima Breza