Raspored održavanja radionica

    od 31.08.- 04.09. 2009.

    Jednodnevne radionice:

    1. Anđeoski eko san (17-18:30) / Drvengrad /u slučaju kiše  Matematička gim.
    2. Vilinska logica (17-18) / Drvengrad/u slučaju kiše Matematička gim.    
    3. Kuća zubić vile   (17-19) /Drvengrad/ u slučaju  kiše HDL
    4. Vilinski aerobik (17-18) /Drvengrad/ u slučaju kiše HDL
    5. Rendžeri snovograda ( 31.08.2009. 17-18) ( Trg A. Starčevića)

    Ekonomska  i upravna škola (Trg Sv. Trojstva 4)

    1. Djevine pomagačice  (10-12)
    2. Igrom do anđeoske predstave (17:30-19)
    3. Povuci san za rep(11-12:30) (16:30-18)
    4. Snovovidi (11-12:30)
    5. Dnevne pričaonice (10-11.30) (17-18:30) - od 1.9. jutarnji termin održavat će se u Gradskoj i sveučilišnoj knjižnici Osijek (Dječji odjel)
    6. Batik snena čarolija (16-19)
    7. Glazbena družionica putujućih snova (9-10:30,11-12:30)
    8. Dreamcatchers (17-18.30)

    III GIMNAZIJA ( matematička) (Cara Hadrijana b.b)

    1. Snovi na tijelu (17-18:30)
    2. Ritam bubnjevi tonovi (17-19)
    3. Radionica dide Mire (10-12)
    4. Svirajmo didjeridoo (10-12) (17-19), početak radionice 1.9. i traje samo još 2.9.

    HDLU-Kazamat (Vatroslava Jagića 2)

    1. Vožnja monocikla i žongliranje (10-12) (17-19)
    2. Restoran MLJAC MLJAC (9-12)
    3. Vilinski i anđeoski kruščići (16-18)
    4. Kafić kod Anđela (17-19)
    5. Nakit snovograda (10-13)
    6. Šaptači tajni (9-10:30) (11-12:30)
    7. Izrada skulptura i pokućstva od slame (10:30-12)

    UMJETNIČKA AKADEMIJA (Kralja Petra Svačića b.b)

    1. Street theater (11-12:30) (16-17:30)
    2. Japansko pismo i ples (16:30-18:00)

    DOM TEHNIKE (Trg Jurja Križanića 1)

    1. Snovogradske vjestice (10-13)
    2. Kamera ide akcija (10-13)
    3. Škola crtanog filma (12-14)

    Galerija WALDINGER (Fakultetska 7)

    1. Vilinski hod kroz oblake (11-13) (15-17)

    Isusivačka klasična gimnazija (Trg Vatroslava Lisinskog 1)

    1. Proživite eko bajku i stvorimo Snovogradsku knjižnicu (9:30-12)

    Glazbena škola Franje Kuhača (Trg Sv. Trojstva 1)

    1. Pjevačka putovnica (10-12) (16-18)
    2. Plesni trbuščići (9-11) (17-18:30)
    3. Indian fusion (11-12:30) (15-16:30)

    Škola za tekstil dizajn i primijenjenu umjetnost (Krbavska b.b)

    1. Čarobna odjeća (9-12)
    2. Scenska kreacija (9-12) od 1.9. održavat će se u Gradskoj i sveučilišnoj knjižnici Osijek - Dječji odjel s početkom od 10 sati

    Centar za odgoj i obrazovanje Ivan Štark (Drinska 12b)

    1. Dance Ability (16-18)
    2. Ritam bubnjevi tonovi (10-12), radionica počine 1.9.

    OŠ  Retfala (Kapelska 51a)

    1. Japansko pismo i ples (9:30-11)

    Galerija likovnih umjetnosti (Europska avenija 9)

    1. Ležaljke za snove (10-12)

    OTVORENJE SNOVOGRADA

    (probe i priprema  5.09.2009 a početak u 19:30)

    Sponzori 2016.

    Medijski pokrovitelji 2016.

    Udruga za rad s mladima Breza
    L. Jagera 12, 31000 Osijek
    tel/fax: +385 31 272 583, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
    www.breza.hr

    © 2004 - 2017 Udruga za rad s mladima Breza