Raspored održavanja radionica

    RASPORED RADIONICA I IGRAONICA
    Zemlja bez granica – Čudesne ulice
    Osijek, 30.kolovoza do 4.rujna 2010.

    NAPOMENA:
    Igraonice se održavaju 31.8., 1., 2., i 3. rujna od 17 do 19 sati u Drvengradu.
    Radionice se održavaju svakoga dana, 30. i 31. kolovoza, 1., 2., i 3. rujna prema sljedećem rasporedu:

    GALERIJA WALDINGER (Fakultetska 7, Tvrđa)

    Štulam da ne fulam
    Cikl-mono i žonglerancija
    Od 10 do 12 i od 18 do 20 sati

    EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA OSIJEK (mala zgrada, Tvrđa)

    Banka koja čuva snove od 17 do 19 sati
    Srednjovjekovna maštarija od 16 do 17.30 i od 18 do 19.30 sati
    Pat-put od 16 do 17.30 sati
    Čudesne lutke od 18 do 19.30 sati
    Usisavač briga od 16 do 17.30 sati
    Čujem te od 18 do 19.30 sati
    Odomorionica od 17 do 18.30 sati
    Cvjetna radionica od 17 do 18.30 sati

    GALERIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI OSIJEK (Europska avenija )

    Mozaik gradim, nije da se hvalim od 10 do 12 sati


    ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE –DOM TEHNIKE OSIJEK (Tvrđa, Trg J.Križanića 1)

    Škola crtanog filma od 17:30 do 19 sati

    UDRUGA GLORIA MARIS (Tvrđa, Svodovi bb)

    Morska priča od 17 do 18.30 sati

    III. GIMNAZIJA OSIJEK ( Tvrđa, K.Firingera 14)

    Mozgalica od 17 do 19 sati
    Silence theatre od 17 do 19 sati
    Lječilica od 16 do 17.30 sati
    Izlazak sunca od 17 do 18.30 sati
    Panona kreativa od 17 do 18.30 sati
    Bubnjalica od 18.30 do 20 sati
    Hip hop (dvorana) od 17 do 18.30 i od 19 do 20.30 sati
    Sanjanje sa stopalima (dvorana) od 10 do 12 sati
    Japansko pismo i origami/Izlazak sunca od 10 do 12 sati

    DJEČJA OSJEČKA KREATIVNA KUĆICA DOKKICA (Jagerova 12)

    Odjevna intervencija u prostoru od 10 do 12 sati
    Glineline od 10 do 12 sati


    HRVATSKO DRUŠTVO LIKOVNIH UMJETNIKA – DVORIŠTE (Tvrđa, ulaz iz Fakultetske ulice)

    Vesele zastave od 18 do 19.30 sati
    Čudesni automobil od 16.30 do 17.30 sati


    SKATE PARK (SREDNJOŠKOLSKO IGRALIŠTE)

    BMX letači od 19 do 21 sat

    BASTION (tratina)

    Parkour od 17 do 19 sati

    VODENA VRATA (šator)

    Čudesni izviđački svijet
    30.8. od 18 do 19.30 sati
    31.8. od 16 do 18 sati
    1.9. od 16 do 18 i od 18 do 19.30 sati
    2.9. od 16 do 18 i od 18 do 19.30 sati
    3.9. od 16 do 18 sati
    4.9. prezentacija od 17 sati

    EKONOMSKA ŠKOLA (mala zgrada – okupljanje)

    Street art prvi susret 30.8. u 17 sati, ostali termini i mjesto u dogovor s voditeljem

    Sponzori 2016.

    Medijski pokrovitelji 2016.

    Udruga za rad s mladima Breza
    L. Jagera 12, 31000 Osijek
    tel/fax: +385 31 272 583, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
    www.breza.hr

    © 2004 - 2017 Udruga za rad s mladima Breza