Raspored radionica i igraonica

    zadnja izmjena: 22.8.2014.

    Raspored održavanja radionica

    UTORAK,
    26. KOLOVOZA

    SRIJEDA,
    27. KOLOVOZA

    ČETVRTAK,
    28. KOLOVOZA

    PETAK,
    29. KOLOVOZA

    Šareno svjetlo za Zemlju
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

         
     

    Drvo disanja
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Drvo disanja
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Drvo disanja
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Vulkanski glas za Zemljin spas
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Vulkanski glas za Zemljin spas
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Vulkanski glas za Zemljin spas
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Vulkanski glas za Zemljin spas
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Zvukovi Zemlje
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Zvukovi zemlje
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Zvukovi zemlje
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Zvukovi zemlje
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Oblak pun želja
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Oblak pun želja
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Oblak pun želja
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Oblak pun želja
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Dišem i pjevam
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Dišem i pjevam
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Dišem i pjevam
    18.30-20.00

    Ekonomska škola      
    (mala zgrada)

    Dišem i pjevam
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Čuvari ptica
    17.00-18.30

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Čuvari ptica
    17.00-18.30

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Čuvari ptica
    17.00-18.30

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Čuvari ptica
    17.00-18.30

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Zrakopress
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Zrakopress
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Zrakopress
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Zrakopress
    16.30-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Earth dance
    16.30-18.00

    III. Gimnazija
    (dvorana)

    Earth dance
    16.30-18.00

    III. Gimnazija
    (dvorana)

    Earth dance
    16.30-18.00

    III. Gimnazija
    (dvorana)

    Earth dance
    16.30-18.00

    III. Gimnazija
    (dvorana)

    Afrikan (o) dagou
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Afrikan (o) dagou
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Afrikan (o) dagou
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Afrikan (o) dagou
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Skulpture od pijeska
    16.30-18.00

    Drvengrad

    *u slušaju kiše
    nema radionice

    Skulpture od pijeska
    16.30-18.00

    Drvengrad

    *u slušaju kiše
    nema radionice

    Skulpture od pijeska
    16.30-18.00

    Drvengrad

    *u slušaju kiše
    nema radionice

    Skulpture od pijeska
    16.30-18.00

    Drvengrad

    *u slušaju kiše
    nema radionice

    Zadatak je lak =
    tlak + zrak
    16.30-18.00

    Kod restauratorskog zavoda u Tvrđi
    (kraj Vodenih vrata)

    *u slučaju kiše III. Gimnazija

    Zadatak je lak =
    tlak + zrak
    16.30-18.00

    Kod restauratorskog zavoda u Tvrđi
    (kraj Vodenih vrata)

    *u slučaju kiše III. Gimnazija

    Zadatak je lak =
    tlak + zrak
    16.30-18.00

    Kod restauratorskog zavoda u Tvrđi
    (kraj Vodenih vrata)

    *u slučaju kiše III. Gimnazija

    Zadatak je lak =
    tlak + zrak
    16.30-18.00

    Kod restauratorskog zavoda u Tvrđi
    (kraj Vodenih vrata)

    *u slučaju kiše III. Gimnazija

     

    Moj slobodni prostor
    10.00-12.00

    17.00-19.00

    Drvenpark

    * u slučaju kiše III. Gimnazija

    Moj slobodni prostor
    10.00-12.00

    17.00-19.00

    Drvenpark

    * U slučaju kiše III. Gimnazija

    Moj slobodni prostor
    10.00-12.00

    17.00-19.00

    Drvenpark

    * U slučaju kiše III. Gimnazija

    Zadihana štafeta
    10.00-12.00

    Muzej Slavonije Osijek

    Zadihana štafeta
    10.00-12.00

    Muzej Slavonije Osijek

    Zadihana štafeta
    10.00-12.00

    Muzej Slavonije Osijek

    Zadihana štafeta
    10.00-12.00

    Muzej Slavonije Osijek

    Monocikliranje i zrelo ludiranje
    10.30-12.00

    17.00.-18.30

    Galerija Waldinger sastanak, mjesto održavanja Drvengrad

    Monocikliranje i zrelo ludiranje
    10.30-12.00

    17.00.-18.30

    Drvengrad, u slučaju kiše Waldinger

    Monocikliranje i zrelo ludiranje
    10.30-12.00

    17.00.-18.30

    Drvengrad, u slučaju kiše Waldinger

    Monocikliranje i zrelo ludiranje
    10.30-12.00

    17.00.-18.30

    Drvengrad, u slučaju kiše Waldinger

    Kako diše morski svijet
    18.30-20.00

    Udruga Gloria Maris, Tvrđa

    Kako diše morski svijet
    18.30-20.00

    Udruga Gloria Maris, Tvrđa

    Kako diše morski svijet
    18.30-20.00

    Udruga Gloria Maris, Tvrđa

    Kako diše morski svijet
    18.30-20.00

    Udruga Gloria Maris, Tvrđa

    Zemljini trbuščići
    17.30-19.00

    Studio OSCEO DALAL
    Zmaja J. Jovanovića 2a

    Zemljini trbuščići
    17.30-19.00

    Studio OSCEO DALAL
    Zmaja J. Jovanovića 2a

    Zemljini trbuščići
    17.30-19.00

    Studio OSCEO DALAL
    Zmaja J. Jovanovića 2a

    Zemljini trbuščići
    17.30-19.00

    Studio OSCEO DALAL
    Zmaja J. Jovanovića 2a

    Šuma - pluća Zemlje
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Šuma - pluća Zemlje
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada )

    Šuma - pluća Zemlje
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada )

    Šuma - pluća Zemlje
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada )

         

    Udahni veselje u izviđačkom kampu
    17.00-19.00

    Drvenpark

    Slušaj kako Zemlja svira
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Slušaj kako Zemlja svira
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Slušaj kako Zemlja svira
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Slušaj kako Zemlja svira
    18.30-20.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Veseli zalogajčići
    9.00-11.00

    DOKKICA

    Veseli zalogajčići
    9.00-11.00

    DOKKICA

    Veseli zalogajčići
    9.00-11.00

    DOKKICA

    Veseli zalogajčići
    9.00-11.00

    DOKKICA

    Peti element
    18.00-21.00

    III. Gimnazija
    (dvorana)

    Peti element
    18.00-21.00

    III. Gimnazija
    (dvorana)

    Peti element
    18.00-21.00

    III. Gimnazija
    (dvorana)

    Peti element
    18.00-21.00

    III. Gimnazija
    (dvorana)

    Eko-street kazalište
    18.00-20.00

    Drvengrad sastanak, mjesto održavanja III. gimnazija

    Eko-street kazalište
    18.00-20.00

    III. gimnazija ili prema dogovoru s voditeljem

     

    Eko-street kazalište
    18.00-20.00

    III. gimnazija ili prema dogovoru s voditeljem

     

    Eko-street kazalište
    18.00-20.00

    III. gimnazija ili prema dogovoru s voditeljem

     

    Kretanje bez granica
    9.00-12.00

    Isusovačka klasična gimnazija (dvorište) sastanak, mjesto održavanja Drvengrad

    Kretanje bez granica
    9.00-12.00

    Drvengrad

    Kretanje bez granica
    9.00-12.00

    Drvengrad

    Kretanje bez granica
    9.00-12.00

    Drvengrad

    Dramoplov
    17.00-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Dramoplov
    17.00-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Dramoplov
    17.00-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Dramoplov
    17.00-18.00

    Ekonomska škola
    (mala zgrada)

    Hostese prirodom odjevene
    10.00-12.00

    Dokkica (Jagerova 12)

    Hostese prirodom odjevene
    10.00-12.00

    Dokkica (Jagerova 12)

    Hostese prirodom odjevene
    10.00-12.00

    Dokkica (Jagerova 12)

    Hostese prirodom odjevene
    10.00-12.00

    Dokkica (Jagerova 12)

    Diši duboko, štula je visoko
    10.00-12.00
    16-17.30

    Galerija Waldinger sastanak, mjesto održavanja Drvengrad

    Diši duboko, štula je visoko
    10.00-12.00
    16-17.30

    Drvengrad, u slučaju kiše Waldinger

    Diši duboko, štula je visoko
    10.00-12.00
    16-17.30

    Drvengrad, u slučaju kiše Waldinger

    Diši duboko, štula je visoko
    10.00-12.00
    16-17.30

    Drvengrad, u slučaju kiše Waldinger

    Eko Eko
    9.00-11.00

    Muzej likovnih umjetnosti

    Eko Eko
    9.00-11.00

    Muzej likovnih umjetnosti

    Eko Eko
    9.00-11.00

    Muzej likovnih umjetnosti

    Eko Eko
    9.00-11.00

    Muzej likovnih umjetnosti

     

    Cirkuska radionica
    10.00-12.00

    17.00-19.00

    Drvengrad, u slučaju kiše Waldinger

    Cirkuska radionica
    10.00-12.00

    17.00-19.00

    Drvengrad, u slučaju kiše Waldinger

    Cirkuska radionica
    10.00-12.00

    17.00-19.00

    Drvengrad, u slučaju kiše Waldinger
         

    Udahni veselje u izviđačkom kampu
    17.00-19.00

    Drvengrad


    Raspored održavanja igraonica - Drvengrad

    UTORAK, 26. KOLOVOZA

    SRIJEDA, 27. KOLOVOZA

    ČETVRTAK, 28. KOLOVOZA

    Vjetar iz naših pluća

    17-19

    Vjetar iz naših pluća

    17-19

    Vjetar iz naših pluća

    17-19

    Treeoflife

    17-19    

    Treeoflife

    17-19    

    Treeoflife

    17-19    

    One-mabe-challenge

    17-19

    One-mabe-challenge

    17-19

    One-mabe-challenge

    17-19

    Bolje biti vjetar nego list

    17-19

    Bolje biti vjetar nego list

    17-19

    Bolje biti vjetar nego list

    17-19

    Kraljevi i kraljice, vilenjaci i vilice, prirode čuvari i čuvarice

    17-19

    Kraljevi i kraljice, vilenjaci i vilice, prirode čuvari i čuvarice

    17-19

    Kraljevi i kraljice, vilenjaci i vilice, prirode čuvari i čuvarice

    17-19

     

    Gibalon

    17-19

    Gibalon

    17-19

    Sponzori 2016.

    Medijski pokrovitelji 2016.

    Udruga za rad s mladima Breza
    L. Jagera 12, 31000 Osijek
    tel/fax: +385 31 272 583, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
    www.breza.hr

    © 2004 - 2017 Udruga za rad s mladima Breza